Kursy ratownictwa medycznego

   

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Celem kursu jest przygotowanie jednostek do realizacji zadań w zakresie ratownictwa medycznego w czasie udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom w stanie zagrożenia życia i zdrowia(nie jeden nam dziekuje) w miejscu zdarzenia do czasu przekazania ich personelowi ratownictwa medycznego(karetka systemu S i P). - Pozytywne zaliczenie egzaminu potwierdzone jest wydaniem zaświadczenia (certyfikatu) i uzyskaniem tytułu ratownika.

Szkolenie jest zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 19 marca 2007 r. w sprawie kursu w zakresie kwalifikacji pierwszej pomocy (Dz. U. z 2007 r. Nr 60, poz. 408), przy podstawie art.13 ust. 2, 3 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym.Kontakt:

KAMIL WAWRZYNIAK- 727-400-999

Dodatkowe informacje:

- W zależności od uczestników kursu, zwiększymy o co najmniej 50% liczbę godzin tego modułu, który jest najbardziej przydatny przy wykonywaniu zadań ratowniczych w danej Firmie.

- Kurs odbywa się w formie stacjonarnej lub wyjazdowej po zleceniu przez zamawiającego wymaganych warunków lokalowych.

- Kadra szkoleniowa, z minimum 5 letnim doświadczeniem zawodowym.

- Kurs kończy się zaliczeniem w formie sprawdzianu testowego i praktycznego.

- Egzamin składany jest przed komisją egzaminacyjną, w skład której wchodzi 3 Ratowników Medycznych

- Pozytywne zaliczenie egzaminu potwierdzone jest wydaniem zaświadczenia i uzyskaniem tytułu ratownika.Jednocześnie pragniemy zapewnić , że kursy , które oferujemy prowadzone są na najwyższym poziomie , w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i pomoce dydaktyczne i aktualną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną.

 
 

Ratownictwo Medyczne Wawrzyniak

• Strona główna • Aktualności • O firmie • Oferta • Galeria • Kontakt • Mapa strony

projektowanie stron www iPolska.com.pl
 
     
formularz kontaktowy lokalizacja